Po dlouhodobé spolupráci s firmou WABCO jsme od tohoto světového výrobce brzdových systemů nákladních automobilů dostali nabídku stát se oficiálním WABCO SERVICE CENTREM.

       WABCO SERVICE CENTER znamená, že firma je zařazena do celosvětové sítě autorizovaných servisů zařízení značky WABCO s tím, že je vybavena veškerou předepsanou diagnostikou a její pracovníci jsou vyškoleni na takové úrovni, že splňují nejpřísnější požadavky výrobce, absolvují pravidelná povinná školení a mají přístup k technické dokumentaci a veškerým informacím o komponentech a jejich zástavbě do vozidel.Naši pracovníci již dnes mohou plně diagnostikovat, opravovat a parametrovat i ty nejmodernější elektronické brzdové systemy motorových i přípojných vozidel (ABS,EBS), systemy vzduchového elektronického pérování ECAS, provádět dodatečné montáže různých nadstavbových zařízení, sloužících zejména k posílení bezpečnosti provozu a k získání dalších diagnostických informací o vozidlech - IVTM, BVA, Smart Board, Telematic a pod.

       V souvislosti se získáním statutu WABCO SERVICE CENTER jsme rozšířili skladové zásoby náhradních dílů WABCO, zkrátili dodací lhůty a v souladu s předpisy výrobce zdokonalili řešení reklamací.

        Od července roku 2011 firma WABCO měnila se svými partnery vzájemné servisní smlouvy, rušila se tzv. WABCO SERVICE CENTRA a zároveň se přehodnocoval rozsah služeb, které tyto firmy poskytují dle předem přesně daných kriterií. Dne 18.7.2011 byla tato nová smlouva podepsána a vešla v platnost, firmě TRADIMEX byl udělen statut:

SERVISNÍ PARTNER WABCO s nejvyšší úrovní partnerství "GOLD"

       Což znamená, že jsme oprávnění provádět jakékoli zásahy v systémech WABCO na motorových vozidlech, přípojných vozidlech a autobusech.

   TRADIMEX PRAHA s.r.o.